Sixnet RNC60J2002BS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 20000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码RNC60J2002BS