Sixnet RLR05C6203GR
RESISTOR, METAL FILM, 0.125W, 2%, 100ppm, 620000ohm, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RLR05C6203GR