Sixnet RNC55J1003FS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RNC55J1003FS