Sixnet RLR05C1003GR
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 100000ohm, 200V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码RLR05C1003GR