Sixnet RLR05C7680FR
RESISTOR, METAL FILM, 0.125W, 1%, 100ppm, 768ohm, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RLR05C7680FR