Sixnet RNC55J3571FS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 3570ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RNC55J3571FS