Sixnet RNC-55J1961FS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 1960ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RNC-55J1961FS