Sixnet RNC60H1912FS
RESISTOR, METAL FILM, 0.25W, 1%, 40ppm, 19100ohm, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RNC60H1912FS