Sixnet RNC55J4021BS
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 4020ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RNC55J4021BS