Sixnet RLR05C6812FR
RESISTOR, METAL FILM, 0.125W, 1%, 100ppm, 68100ohm, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
型号编码RLR05C6812FR