Sixnet RLR05C4531FR
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 4530ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, AXIAL LEADED
Email: ys@jepsun.com
Contact Person: 李经理
参数
型号编码RLR05C4531FR