Sixnet RNC60H1623FS
RESISTOR, METAL FILM, 0.25W, 1%, 40ppm, 162000ohm, THROUGH HOLE MOUNT, AXIAL LEADED
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
型号编码RNC60H1623FS